بدون عنوان 27

سلام...

اول میخوام از همه ی دوستای خوبم تشکر کنم که با کامنت هاشون خیلی به من کمک کردن. هم با کامنت گذاشتن، هم با چت ها ی آرامش بخش و ایمیل های زیباشون. همه ی اینها باعث شد من به این نتیجه برسم که فراموش کردن کسی که همه ی زندگیه منه، کار غیر ممکنی نیست.

حالم الان مثل آدمی میمونه که مسخ شده. به هیچی احساس ندارم. سنگ شدم. آهنگ که گوش میکنم هنوز ذهنم میره پیش قبلانا، اما دیگه نمیشینم با آهنگ ها گریه کنم. این حالم رو دوست ندارم. من با احساساتم زنده بودم. با احساساتم شارژ میشدم. الان که اینجوری شدم حس میکنم مرده ام.

امروز ٩ صبح رفتم باشگاه. حالم اصلا خوب نبود. ولی حدودا دو ساعت اونجا بودم. بعدش تند تند اومدم خونه و یه چیزی خوردم و رفتم دکتر. چند ساعت هم اونجا معطل شدم. تمام این مدت خودمو با بروفن سر پا نگه داشته بودم. مثل آبنبات از صبح دارم بروفن میخورم. بعدشم توی این بارون شدید میخواستم برم کلاس زبان که دیدم نمیشه. رفتما، ولی با آژانس. تا ٩ هم کلاس بودم. خودم تعجب میکنم با این حالی که من داشتم هنوز زنده م. الان هم باید برم شام درست کنم و بعدش برم پیش کپل که با هم بخوابیم. دلم براش تنگ شده.

برام دعا کنید...

/ 15 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دلبر

بهار جون ایشالا زودی خورشید قلبت طلوع نه و به زندگیت گرما بده بعد وقتی ک روز شد تو اون عشق واقعیت را ژیدا کنی خیلی مواظب خودت باش

ساره

سلام بهار جون.مرسی از اینکه وقت گذاشتیو وبلاگمو خوندی. خوشحال میشم کمکی از دستم بر بیاد برات انجام بدم عزیزم. میام گلم مطالبتو از اول سر وقت میخونم. شاد باشیو همیشه پایدار. خوشحال میشم باز بیای پیشم[ماچ]

کپل

بعدش برم پیش کپل که با هم بخوابیم. دلم براش تنگ شده. هنوز یک کسی داری که برایش دلت تنگ شود! چقدر خوشبختی! این یعنی اینکه خوبی! و از اون بهتر اینکه خدا را شکر تمام کارهایت رو انجام می دهی مثل همیشه و بهتر! چقدر خوشبختی! سعی کن همیشه اینطوری باشه!

ندا

سلام ... فراموش کردن سخت هست ولی واسه زندگی ادم خیلی خوبه . اولش فکر میکنی سنگ شدی ولی بعدش میفهمی تازه ادم شدی که میتونی بدون وابستگی زندگی کنی . از فراموش کردن پشیمون نمیشی بهت قول میدم ...[گل]

ذهن طلایی

هیچ کس ارزشش رو نداره که بخواد تمام زندگیت باشه... به خصوص وقتی تو برای اون آدم تموم شده. احساس داشتن هم وقتی که باعث جهنم شدن زندگی آدم بشه معنی نداره. برای کسی احساس داشته باش که برات احساس داشته باشه. چرا فک می کنی حتما باس یکی تو زندگیت باشه تا بتونی یه زندگی نرمال داشته باشی؟ هیچ مردی و هیچ کسی ارزشش رو نداره که بخوای به خاطرش زندگیتو خراب کنی. خیلی ها هستن که تنهان. خیلی ها با دوستشون به هم می زنن. اگه همه بخوان با این مساله به سختی کنار بیان می دونی آدما چه جهنمی می شن؟

ذهن طلایی

آقا پایه ای بشین کامنت بذار! حوصلم سر رفتن اینقد برا خودم نوشتم!

ذهن طلایی

مطالبمو باس بخونی! نمیشه بیای هی سوال بکنی بعد در بری! [چشمک]

صبرو تحمل!

«جان ماکسول» می گوید: «تفاوت بین افراد عادی و افراد موفق در نگرش آنها نسبت به شکست است.» در حقیقت چیزی به نام «شکست» وجود ندارد، هر چه هست نتیجه می باشد. نتایجی که از اعمالمان می گیریم می تواند مطلوب باشد (موفقیت) یا نامطلوب (درس.) نتایج نامطلوب، درس هایی هستند که به ما میآموزند چگونه به موفقیت برسیم. ........................................................................... برای حفظ آنچه داری و می خواهی بدست بیاوری صبر و تحمل داشته باش. بدون صبر و تحمل هم حال را از دست می دهی و هم آینده! صبرو تحمل!