بدون عنوان 11

سلام...

وای خدا دارم دیوونه میشم. حالم خیلی بده امشب. یاد همه ی خاطرات خوبم افتادم. یاد همه ی چیزایی که الان فقط برام شده یه حسرت، یه بغص. یه بغض که اگه بشکنه هم خوب نمیشم.

یادته بهم میگفتی "بهم بگو دوستت دارم" ، منم خودمو لوس میکردم و نمیگفتم. که اذیتت کنم. که بخندیم. با هم. از ته دل. یاد اسمس های طولانیمون افتادم. چند ساعت پشت سر هم. راستی چرا اون اولاش بیشتر اسمس میزدی تا زنگ؟ خسته نمیشدی؟ آهان یادم اومد، بعدا بهم گفتی اولاش روت نمیشد زیاد بهم زنگ بزنی. آخی، چقدر کوچولو بودی.

تو که اینجارو نمیخونی، هیچوقت هم بهت نمیگم که این چیزارو اینجا نوشتم. هیچوقت هم نمیگم دلیل حس دیوونه کننده ی این روزای من تویی. با اینکه هر روز باهات صحبت میکنم اما بهت نمیگم که چی کار کردی با دل من. اصلا بگم که چی بشه؟ مگه دیگه مهمه برات؟ نیست. و این عین حقیقته.

این حقیقت چه چیز مزخرفیه. چقدر چیز مزخرف توی این دنیا وجود داره. خدایا من این وضع رو دوست ندارم. این حس و حال رو دوست ندارم.

الان که بهت زنگ زدم با یه دل پر زنگ زده بودم. به عنوان آخرین امیدم برای درددل. فقط میخواستم یه کم آروم بشم. ولی چی شنیدم؟ "" ببخشید من دارم میرم حموم"" ... فقط روی تختم دراز کشیدم و آرزو داشتم دیگه هیچی نفهمم.

آرزو... چه مفهوم غریبی شده برای من...

/ 13 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شادمهر

دروود گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیانه چه می کنید؟ پاینده ایران

مهسا

سلام بهار نازنين.روزگارت شاد باد.....[گل]

آدم وحوا

آرزو... چه مفهوم غریبی شده برای من... و من .. و من .. . و خیلیا ... ولی چه میشه کرد جز این که به این مفهوم غریب دل بست ..... و تو .. و من .. و همه دنیا .. و در تلاش ... و با امید .. منتظر آن بمانیم

آدم وحوا

ای رفیق دلیر ، بسوی آینده بشتاب . از بردن شعر به عالم رویا دست بدار . بکوش تا شعر را در واقعیت ببینی . واگر باز هم در واقعیت نیافتیش تو آن را به جهان واقیعت ببر .

رضا

سلام عزیزم داشتم از کنار وبلاگتون رد میشدم که گفتم عرض ادبی داشته باشیم قالب زیبایی دارین من هم از تازه وارد ها هستم تازه وبلاگ ساخته ام [چشمک] به ما هم سر بزنید شاید مشتری هم شدیم[قلب] بابای.

آرمین صافدل

سلام این روزا هیچ کس، هیچ حس و حالی رو دوست نداره، باور کن[گل]

آرمین صافدل

سلام این روزا هیچ کس، هیچ حس و حالی رو دوست نداره. باور کن![گل]

درویش پیر

((((((((((((((((((((((((((((بدون شرح))))))))))))))))))))))) آرزویم این است نتراود اشـــــــــــــــک در چشم تو هرگز مگر از شوق زیاد نرود لبخند از عمق نگاهت هـــــــــــرگــــــــــــز و به اندازه هر روز تو عاشق باشی عـاشــــــــــق آنکه تو را می خواهد و به لبخند تو از خویش رهـــــــــــــآمی گردد و تو را دوســــــــــــــــــــت بدارد به همان اندازه که دلت می خواهد[چشمک][خجالت]

رضا

سلام من باز هم امدم و یک قسمت از سایتت رو خوندم و رفتم ولی شما باز خونه نبودید[قلب]

مژده

به این فکر کن که خیلی ها هستند که دوستت دارند. خیلی ها هم هستند که آنچه را که مینویسی بدون چشم داشتی می خونند و دنبال می کنند شاد باش و شادی ببخش[گل]