بدون عنوان 47

احساس میکنم تکه ای از وجودم رو پیشش جا گذاشتم...

کاش میتونستم برم و بیارمش...

کاش میتونستم کامل بشم... قلبم کامل بشه، از روحم که گذشت...

کاش میتونستم برای خودم باشم...

دیروز یه پست طولانی در مورد اتفاقات همون روز و احساسی که داشتم نوشتم. حتی برای "اون" هم اسم انتخاب کردم که دیگه مجبور نباشم بگم "اون". اما بعد از تموم شدن پستم از انتشارش پشیمون شدم. نمیدونم چرا. احساس خوبی نداشتم اون حرفها رو توی وبلاگم بنویسم. دیگه اینجا هم احساس راحتی نمیکنم. بازم نمیدونم چرا... بعد از اینکه برای "اون" اسم انتخاب کردم دیدم دلم نمیخواد اونو به هیچ اسم دیگه ای به جز اسم خودش صدا کنم. پس تا با خودم کنار بیام "اون" همون "اون" میمونه.

از دیروز فقط همین یه جمله رو مینویسم که یادم بمونه:... نمیتونم، واقعا نمیتونم توی یه جمله خلاصه ش کنم... مهم نیست، دیروز گذشت و من هنوز باید خیلی چیزا رو یاد بگیرم.

برنامه ی سفرمون قطعی شد. "اون" هم هست. به توصیه ی دوستای خوبم میخوام سعی کنم باهاش عادی برخورد کنم و به هیچ کاریش حساس نباشم... شاید دیگه نیازی به سعی کردن هم نباشه و خود به خود نسبت بهش بی تفاوت شده باشم. هنوز نسبت به حسم مطمئن نیستم.

یه چیز کوچولوی دیگه هم بگم و برم. به دلایلی لازمه که من اینجا یه توضیح کوچیک راجع به رابطه م با "اون" بدم. رابطه ی من با "اون" وقتی شروع شد که "اون" پر از حس دوست داشتن بود نسبت به من. توقع حتی یه دوستت دارم کوچیک هم از طرف من نداشت... این دوست داشتن تنهاش زیاد طول نکشید و منم بعد از یه مدت همراهش شدم. همه چیز خوب بود تا یک سال پیش که به دلیلی تصمیم گرفت با هم نباشیم. (از اینجا به بعدش مهمه)... از اون روز من هیچوقت خودم رو بهش آویزوون نکردم. هروقت گفت دیگه تموم، منم گفتم قبول... چیزایی که توی این وبلاگ مینوشتم احساسات خودم بود نسبت بهش. اما من هیچوقت اینارو بهش نگفتم... غرورم اجازه نمیداد توی یه رابطه دنبال کسی بیفتم و نیفتادم... از بعضی کامنت های خصوصی ای که داشتم احساس کردم در مورد من اینطور قضاوت شده که من دنبال کسی هستم که هیچ علاقه ای به من نداره. گفتم این توضیح رو بدم بد نیست.

برام دعا کنید همه چیز خوب پیش بره... نگرانم...

/ 33 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مینا

بهار جان ازت خبری نیست خوبی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

راز

مستند راز رو دیدی... سری دوم هم هست! راز... کتابش هم هست! pdf اش هم در اینترنت هست! سایت هم داره... با ترجمه انگلیسی هم سرچ کن... ...

شادی

سلام بهاری چونم کجایی؟ میزونی؟ دلم واست تنگ شده مراقب خودت باش[ماچ][گل]

اقاقی

گلم تو تصمیم نداری آپ کنی؟ ما هی میایم و ضایع میشیم؟

لیلی

خوبی عزیزم؟؟کم پیدایی؟

آذر ღ

برات دعا میکنم گلم [ماچ] مراقب خودت باش [قلب] بهار عزیزمم.. فکر نمیکنی برای دل خودت لازمه یه چیزایی رو به زبون بیاری ؟ که پس فردا پیش دل خودت شرمنده نباشی ؟

ارغوان

سلام خوبی ایشالا همه چی اونطو که تو میخوای پیش بره خانومی[لبخند][گل]

خدا

خدا رو فراموش نکن!