برای شبهایم

برای شبهایم مینویسم. برای شبهایی که پر از ابهام است. پر از فکرهای رنگارنگ. سفید، سبز ، آبی و گاهی هم فکرهای تیره رنگ. فکرهایی که غرق رؤیا میشوم با آنها، گاهی امیدوار و گاهی هم نا امید. من رؤیاهای شبانه ام را دوست دارم. افکار بچه گانه ام را دوست دارم. اینکه در خیالم با بوسه ای غرق در شادی شوم را هم دوست دارم.

برای شبهایم مینویسم. شبهایی که زیبایند. که مایه ی آرامش من اند. مهم نیست باران ببارد یا نه. همین که از پنجره به کوچه ی تاریک نگاه میکنم زیبایی شب را میتوانم حس کنم. شبهایی که شاید فرداها، خاطرات خوب من باشند.

برای شبهایم دعا میکنم. بین من و خدا هیچ چیز نیست به جز یک آسمان بزرگ! آسمانی که گاهی ندید میگیرمش و گاهی آنقدر روی سرم سنگینی میکند که اشکم در می آید.

برای شبهایم مینویسم که تو باشی و من باشم و خدا. که تو باشی و قلب پاکت. که تو باشی و آغوش گرمت. تو باشی و من باشم و خدا باشد و عشق هم باشد.

/ 28 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ماهک

از سبک نوشتت خوشم امد و توصیفی که کردی شاید هه ما ادم ها رویاهای شبانه ای داریم که به قول شما همه رنگی هست امیدوارم اما روزها برامون ابستن رویاهای شیرینمون باشه

صبا

[گل][قلب] انم واسه بهار جونم[قلب]

صبا

[قلب]

دلخسته

سلام بهار جان تورو خدا به حق محرم دعام کن بازم بیا بهم بگو چیکار کنم با همون رمز قبلی آپم منتظرما

نیلوفر

بازهم حسين ،ابوالفضل،زينب بازهم مراسمات سوگواري بازهم كربلا،تاسوعا،عاشورا بازهم دسته روي،علم ،زنجير بازهم سفره هاي گسترده بهشتي بازهم كاروان، اسارت،شام و باز هم عشق،ارادت،نوكري و........بازهم پيچيدن بوي بهشت بوي بهشت خدا مي وزد از تربتش بوي بهشت خدا بوي حسين است وبس. ایام سوگواری سید و سالار شهدا تسلیت. التماس دعای زیاد.[گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه]

سیاوش

شب هایت پر ستاره . لبت خندان . شاد باشی و شادمان [گل]

Persian Friends

انسانها اگر نمی توانند،رهرو امام حسین (ع) باشند. حداقل مانند یزیدان امروز و گذشته و آینده نباشند. اول باید از خود شروع کرد. آیا زندگیمان مانند یزیدان نیست!

شادی

سلام بهار جون امیدوارم همه شبهات پر از قشنگی باشه[گل]

احسان

سلام وبت خيلي عالي لطفا يه اسم بگو كه لينكت كنم ممنون باي